Kristiine Keskus
Ülemiste Keskus

Edit Content

OOTAME SIND IGA PÄEV

Iga päev
10:00-19:00

info@hooligaan.lv
+371 25660099

Different
kind of
hooligaan

MULLITEE NÜÜD KA TALLINNAS

Jaa! Nüüd on Tallinnaski koht, kus saab värskelt ja virtuoosselt valmistatud ning kiiresti serveeritud mulliteed. Lisaks on meil head kohvi ja eri suupisteid ning saad samal ajal nautida energiat andvat õhkkonda, kus tunned end kui metropolis, kus inimesed tõttavad sinust mööda, käes mullitee topsid, mis on juba mõnda aega olnud linnaelu lahutamatu osa.

KES ME OLEME?

Oleme vanad sõbrad, mõlemal juhuslikult nimeks Jānis, keda ühendab soov elada maitseküllast elu ja jagada avastamisrõõmu ka teistega.

Mullitee on meid köitnud meie reisidel, olles üks asjadest, mida oleme alati tahtnud endaga kaasa viia. Nüüd on sel joogil aeg siseneda Lätti hoopis uuel kujul ja uue kvaliteediga!

 

KOHALIKU MAITSEGA

Meie mulliteede retseptid on loonud parimad Läti baarmenid, pakkudes oma parimat tõlgendust sellest mitmekülgselt nauditavast joogist.

Kasutame jookides kõrgeima kvaliteediga Aasia originaaltoorainet, mida täiendame kõikvõimalike jookidega, lisades lõpus näpuotsatäie kohalikke maitseid, millest saabki kokku meie ainulaadne käekiri.

Kvaliteetsed toorained, hoolikalt koostatud retseptid, kiire teenindus ja energiat andev keskkond – HOOLIGAAN mulliteebaaris on kõik, mida vajate, et nautida väikseid naudinguid, mis annavad aga kujuteldamatult palju energiat!

MIKS HOOLIGAAN?

Oleme kirglikud, vabad ja taltsutamatud mullitee armastajad, kes soovivad julgustada ka teisi elama värviküllalt ja viima ellu loovaid eksperimente. Lõpp igavusele ja rutiinile – saa osaks meie heatahtlike huligaanide mullist, kes soovivad jätta positiivse jälje mitte ainult linnakeskkonda, vaid ka inimeste hinge, südamesse ja tegudesse!